У рамках проекту "Прем'єра" в Культурному центрі України в Москві пройшла презентація кінофільму "Останній бункер" (виробництво Національної кіностудії України імені О.Довженка). У презентації взяв участь режисер-постановник фільму - народний артист України, заслужений діяч мистецтв Абхазії, лауреат державної премії імені О.Довженка професор Вадим Іллєнко, який розповів про історію створення картини, роботу з акторами, цікаві эпізоди, що відбувались на знімальному майданчику.

Фільм, поставлений за повістю російського письменника Леоніда Бородіна "Перед судом", розповідає про боротьбу останніх загонів Української Повстанської Армії (УПА) з військами НКВС (автори сценарію Вадим і Юрій Іллєнки, виконавці головних ролей Віктор Соловйов, Олексій Богданович, Галина Суліма). За жанром - це соціально-історична драма з глибоко виписаними образами, близька до детективу.

Показ кінофільму приурочено до 60-ї річниці створення УПА; він сприятиме більшій інформованості російського суспільства про складні події на теренах Західної України у минулому столітті. Відкрив кіновечір вступним словом генеральний директор Культурного центру України в Москві Володимир Мельниченко.

18 жовтня 2002 р., 12.00

Інформаційна служба Культурного центру України в Москві

Юрій Кононенко

Тетяна Кузьмічова

Тел.: 7 095 737 8834; 7 095 737 8831

Факс: 7 095 291 7070

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Orphus System

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка


Уфимський філіал МДГУ ім. М.О. Шолохова

Уфимський  філіал МДГУ ім. М.О. Шолохова