Ікона Матері Божої Неустанної ПомочіПрошу допомоги у віднайдені греко-католиків в Східному Сибіру та на Далекому Сході

Дорогі брати і сестри, українці і всі люди доброї волі! Доля нашого народу як і доля самої України не є проста. Розірвана на дві частини в продовж довгої історії, сьогодні вона становить цілісність обох частин; як обох легень, якими дихає наш нарід. ХХ століття багате на різні історичні події, як приємні так і сумні в історії становлення державності. Але попри всі історичні події: війни, революції, знищення, переселення, комуністичні "бредовые" ідеї, негласне переслідування української мови, не змогли знищити національної гідності і самобутності нашого народу. От і сьогодні багато наших співвітчизників з різних причин: політичних, національних, релігійних або в пошуках кращої долі, опинилися поза межами своєї батьківщини. Багато з них не забули ні своєї мови, ні своєї культу, ні національної і релігійної приналежності.

Так сталось що переслідування УГКЦ, її паця в підпіллі в роки радянської влади, не давали змоги в повні опікуватись своїми вірними. Багато років, а може й десятиліть наші люди вимушені були страждати і нести мучеництво разом з Церквою. І якщо Православна Церква мала можливості для розвитку в Радянській Державі хоч й невеликі, то наша Церква включно до кінця 1989 року була нещадно переслідувана і знищувана. Але як тільки прийшла свобода, то швидко піднялась з колін і на даний час, по чисельності є другою Церквою в Україні і першою на Галичині. Вірні УГКЦ не могли в повні отримувати належної пастирської опіки впродовж десятиліть більшовицького безбожжя, тому сьогодні наша Церква прагне прийти з допомогою тим хто її не забув і тим хто цього прагне.

Слава Богу що Україна є самостійною державою, в якій шанується свобода совісті (віровизнання) громадян, надіюсь що й Росія є державою в якій першочерговою цінністю є людина, в якій шанується її свобода, гідність, рівність і її права.

Звертаюсь до Вас як греко-католицький священик, з проханням допомогти в розшуках і віднайдені вірних Української Греко-Католицької Церкви (УГКЦ).

В лютому місяці цього року, я був призначений відповідальним за всі греко-католицькі спільноти традиції української і російської, на всій території Східного Сибіру та Далекого Сходу Росії. Якщо в Вашому місті знайдуться вірні УГКЦ, або вірні візантійської традиції Російської ГКЦ, буду радий відвідати його і зустрітись з Вами, це можливо в літку 2007 року. Ласкаво прошу: зачитайте цього листа на Вашому зібранні, і по можливості якнайскоріше повідомте мене про наявність, чи відсутність людей, про яких мова в даному листі. Це важливо з огляду на планування поїздки по всій території від Красноярського краю до Владивостоку і далі.

Можливо в ваших товариствах немає таких людей але Ви їх знаєте, то буду заздалегідь вдячний особисто Вам, за переказ моєї адреси і телефонів цим людям.

З вдячністю і любов'ю в Христі Ісусі.

Нехай Господь благословляє кожні Ваші благі починання, а Матір Божа нехай завжди опікується Вами. Амінь.

На світлині: ікона Матері Божої Неустанної Помочі - під такою назвою зарегістровано нашу Парафію в м. Прокопьевську.

Отець Иван СИКАЛО,

відповідальний за греко-католицькі спільноти Східної Росії.

м. Прокопьевськ.

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Поштова адреса: 653045 Кемеровская обл., г. Прокопьевск,

ул. Охотская 81, Католическая Церковь

тел/факс 8 (3846) 69-91-03; моб. 8 960 905 54 87

19.10.2006 р. м. Львів, монастир оо. Редемптористів

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка