Каменяр (пам'ятник на могилі Івана Франка)У Преображенському католицькому кафедральному соборі відслужили панахиду Великому Каменяреві

Українська греко-католицька спільнота міста Новосибірська 20 серпня 2006 року відзначила 150-річчя письменника Івана Франка. Після Божественної Літургії, яку відслужили у Преображенському католицькому кафедральному соборі, відбулася панахида, на якій віруючі молилися за упокій душі письменника. Звучала «Вічна пам'ять» великому землякові і всесвітньовідомому письменникові Іванові Франку.

Після богослужіння прихожани і гості ознайомилися з Виставкою книг письменника Івана Франка і взяли участь у конференції, присвяченій його творчості. Спільно із Міським центром національних літератур був підготовлений бібліографічний огляд книг і публікацій, як самого Івана Франка, так і праць присвячених його життю і творчості. У бібліотеках м. Новосибірська є, як оригінальні, так і перекладні зібрання творів відомого українського письменника.

Великий письменник Іван Франко був, як відомо, віруючою людиною. В дитинстві він виховувався і здобув освіту у братів ордена василіан. Теми релігії, рідної України і місце УГКЦ в творчості письменника викликали у присутніх щире зацікавлення.

На світлині: Каменяр (пам'ятник на могилі Івана Франка).

Отець Ростислав КОЛУПАЄВ
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">curia@catholic.nsk.su

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка