Митрополит Московсько-Богородський Адріан

Представляємо владик УПЦ КП єпархій на теренах Російської Федерації

Починаємо знайомити наших читачів з правлячими архієреєями Української православної церкви Київського патріархату в Російській Федерації. На сьогодні за офіційними даними прес-служби УПЦ КП на теренах Росії служать 3 православних владики УПЦ КП. Це митрополит Днiпропетровський i Криворiзький Адріан (в миру - Старина Валентин Миколайович), що водночас з 1994 року очолював Богородську єпархiю (Московської областi) Росiйської Православної Церкви Київського Патрiархату і зараз представляє в Російській Федерації керівництво Української православної церкви Київського патріархату і оформлює її вірних. Це - архиєпископ Бiлгородський i Обоянський Іоасаф (в миру Шибаєв Валентин Володимирович) та єпископ Тобольський i Єнiсейський Варух (в миру Тищенков Володимир Анатолiйович). Даємо по черзі короткі довідки про кожного з цих громадян Росії і високих священнослужителів Української православної церкви Київського патріархату

Митрополит Днiпропетровський i Криворiзький Адріан

Митрополит Днiпропетровський i Криворiзький Адріан (в миру Старина) народився 13 грудня 1943 року в мiстi Днiпропетровську. Після закінчення школи служив в армії.В 1967 році- закінчив Дніпропетровське музично-педагогічне училище. Протягом року викладав музично-теоретичні дисципліни в місті Цюрупинську.

В 1973 році закінчив Київський державний педагогічний інститут ім. Горького і працював інспектором Бородянського відділу культури Київської області. Вступив до Московської духовної семінарії.

Будучи священиком, одночасно викладав у регентському класі Московської духовної академії. На останньому курсі, 1981 р. переведений до Ленінградської духовної семінарії, після закінчення якої (1982) відряджений у розпорядження Патріарха Московського Пимена.

В 1988 році закінчив Московську духовну академію, де захистив кандидатську дисертацію "Церковний хоровий спів у Руській Православній Церкві за тисячолітній період її існування, Х-ХХ ст." Навесні 1989 року став настоятелем Богоявленського собору в Ногінську, був висвячений у сан ігумена, а влітку 1990 року - в сан архімандрита.

Після виходу з-під юрисдикції Московського Патріархату община о. Адріана протягом року перебувала в Суздальсько-Володимирській єпархії Російської Православної Вільної Церкви, а з 12.1993 р. її прийнято під юрисдикцію Київського Патріархату.

6 лютого1994 року- хіротонізований у єпископа Дніпропетровсько-Запорізького за Божественною лiтургiєю у Володимирському соборi мiста Києва. З 8 лютого 1994 року - керуючий Дніпропетровсько-Запорізької єпархії УПЦ КП та єпископ Богородської єпархії (Московська область) РПЦ КП. З 27 жовтня 1995 року піднесений до сану архієпископа. А 10 років тому -1 лютого 1996 року . призначається керуючим Днiпропетровською єпархiєю з титулом "архиєпископ Днiпропетровський i Криворiзький".

15 грудня 2002 року Патріарх УПЦ КП Філарет возвів архиєпископа Дніпропетровського і Криворізького Адріана в сан митрополита.

Постійний член Священного Синоду УПЦ КП.

Нагороджений орденом Св. архістратига Божого Михаїла (01.1999; УПЦ КП).

http://www.kievpatr.org.ua/structura_5.html

Дніпропетровська єпархія УПЦ КП:

Адреса: 49000 м. Днiпропетровськ, вул. Моторна, 141

тел.8-0562 29-24-46, 38-07-23 т/ф 38-04-26 , 42-48-20 -

церква секретар - т.52-00-85

Кафедра - Свято-Духiвський собор

195 парафій

Богородска єпархія (Московської області) УПЦ КП:

Адреса: Россия 142400 г. Ногинск, Московская область.

ул. Советской Конституции 17, Глухов) Свято-Троицкий храм

тел. 8-09651 7-33-50 (дом.); 5-83-56 (храм).

До підпорядкування Богородскої єпархії УПЦ КП відносятьсяї:

- Свято-Тихвiнський жiночий монастир, м. Ногiнськ Московської області.

- Ногінська Духовна Семiнарiя.

Громадянин Російської Федерації.

Мешкає: Московская обл., г. Ногинск, ул. Краснослободская, 15-31, 496-51 5-83-56

http://www.kievpatr.org.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Вхід

Останні коментарі

Обличчя української родини Росії

Обличчя української родини Росії

{nomultithumb}

Українські молодіжні організації Росії

Українські молодіжні організації Росії

Наша кнопка